Kullanıcı :
Şifre :
Marka HikayeleriHP’den yapılan açıklamaya göre, teknoloji dünyasında öncü girişimlerin ve yeniliklerin lideri HP, ofisleri baştan yaratıyor. Firma, KOBİ’lere yönelik "Ofisimi Baştan Yarat!" kampanyasıyla, işletmelerin teknoloji ortamını yenileyecek. Proje kapsamında ofislerde belirlenen ihtiyaçlar çerçevesinde ofislerde teknoloji çözümleri kurulacak. Yenilenen ofislerde yaşanan değişim ve gelişmeler çeşitli tanıtım etkinlikleriyle medyada duyurulacak.
HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, kampanya ile teknolojinin işletmelere sağladığı faydaları ortaya koymayı amaçladıklarını söylüyor: "Kampanyadan yararlanan KOBİ’ler, BT çözümleriyle işlerinden daha yüksek verim alabilecekler. Bunun yanında teknolojiden en iyi şekilde fayda sağlayacak ve işlerini teknoloji ile geliştirmeyi de öğrenecekler."

Ofisler nasıl baştan yaratılacak?
Baştan yaratılacak ofislere öncelikle teknolojiyle daha verimli çalışmanın yolları aktarılacak. Daha sonra işletmenin baskı, görüntüleme ve diğer tüm teknolojik ihtiyaçları tespit edilecek. Belirlenen teknoloji çözümleri kurulacak ve işletmelerde yeni bir dönem başlayacak. HP danışmanları, işletmelere teknolojik ihtiyaçlarının tespiti, çözümlerin kullanımı ve kurulumunda destek verecekler.

Kampanyaya kimler katılabiliyor?
Kampanyaya her sektörden KOBİ katılabiliyor. Baştan yaratılacak ofislerin, varsa bilişim altyapıları yenilenecek, teknoloji yatırımları yoksa da ihtiyaçlarına uygun bir BT ortamı yaratılacak.

Kampanyaya nasıl başvurulacak?
KOBİ’ler, www.hp.com.tr/kobi adresinden dolduracakları bir form ile kampanya için ön kayıt yaptırabilecekler. Formu eksiksiz dolduran şirketler elemeye katılabilecekler. Kampanyaya başvuran işletmelerin formu, seçici bir kurul tarafından incelenecek ve uygun ofisler belirlenecek.


»  28.4.2015 | İSTİKBAL
»  28.4.2015 | FERRARİ TARİHÇE
»  28.4.2015 | TWİTTER NASIL ÇIKTI?
»  28.4.2015 | FACEBOOK NASIL ORTAYA ÇIKTI?
»  28.4.2015 | PANASONİC
»  27.4.2015 | SAMSUNG

« «
1 | 2 |
» »
Toplam sayfa sayısı: 2 Görüntülenen : 1Şirketinizin e-ticareti kullanma düşüncesi
   
Anket Sonuçları


Faydalı Linkler
Marka Haberleri
Marka Hikayeleri
Parlak Fikirler
Makaleler


Markatürk gelişmelerinden haberdar olmak için ebültene üye olabilirsiniz.
Ad-Soyad :
Eposta :
 
Son Güncelleme: 25 Haziran 2011

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal
Markatürk'e aittir. Her hakkı saklıdır. 2011 ©
Gizlilik ve Kullanım Şartları
O2Grup İştirakidir.